Cacaopets

isla_fullxfull.23854244_kty7recx

Asi všichni majitelé koček důvěrně znají situaci euforického nadšení jejich kočičky, když se v domácnosti objeví kartonový box. Kočky a karton – to je magie, která běžným smrtelníkům zůstane pravděpodobně navždy skryta. Nicméně se zdá, že se část tohoto tajemství podařilo alespoň trochu poodhalit jedné bulharské rodině s pomocnou tlapkou jejich kočky jménem Shusha. Ti naštěstí pro všechny další majitele koček založili značku s názvem Cacaopets.

Cacaopets říkají “Dost!” nevzhledným krabicím povalujícím se po našich domovech a přichází s nápaditým využitím dle jejich slov velmi podceňovaného materiálu – kartonu. Kartonové domečky Cacaopets jsou samozřejmě primárně navrhované pro štěstí a spokojenost našich kočičích miláčků. Každopádně jejich nápaditý, někdy až neuvěřitelně vtipný a hravý design dostane i vás. Velkou studnicí inspirace pro Cacaopets jsou při navrhování domečků fenomény popkultury i současné trendy. Na své si zkrátka přijde opravdu každý, a proto se domečky stávají univerzálním doplňkem pro každý styl interiéru.

Zajímáte se o ekologii a nejste lhostejní ani k materiálům, z nichž jsou vyrobeny hračky a vybavení pro vaše domácí zvíře? Tak i zde vás výrobky Cacaopets potěší. Všechny jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného, eco-friendly kartonu a k jejich sestavení není použito lepidlo, které by komplikovalo případnou likvidaci vysloužilého domečku. Absence zmíněného lepidla s sebou přináší ještě jednu věc, která potěší zejména tvořivé duše. Pro sestavení domečku musíte totiž přiložit ruku k dílu. Celý model vám přijde rozložený na jednotlivé díly, které snadno spojíte pomocí přiložených patentů dle instrukcí jednoduchého návodu. Odměnou vám bude hřejivý pocit při pohledu na nadšenou kočičku hrající si v domečku, který jste jí vlastně postavili holýma rukama.

Ale domečky nejsou to jediné, co v jejich nabídce najdete. Jelikož zcela propadli kartonovému kouzlu, pustili se také do výroby kočičích hraček a stylových 3D kartonových puzzlů výhradně pro člověčí zábavu. Tak co, necháte se také okouzlit?

mceclip0-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.