O nás

PROČ TEMPLES?

Život s domácími mazlíčky je velká radost, ale také starost, která se mnohdy projeví na úkor vzhledu domácnosti páníčků. Záleží vám na komfortu a spokojenosti vašeho zvířete, ale nechcete slevovat z nároků na podobu a styl domova?

Vítáme vás v našem internetovém obchodě a chrámu designových doplňků, hraček a nábytku pro domácí mazlíčky s názvem Temples. A proč právě Temples? Protože si myslíme, že svůj chrám odpočinku a designu si zaslouží jak mazlíčci, tak i majitelé. Najdete u nás krásné vybavení pro pejsky i kočky od zajímavých a výjimečných dodavatelů z různorodých zemí z celé Evropy. Za tímto nápadem a celým projektem stojí tři kamarádi, které spojuje nejen láska k domácím chlupáčům všeho druhu, ale také záliba v moderním designu. V Temples pamatujeme nejen na pohodlí kočiček a pejsků všech velikostí, ale také na štěstí a radost vás, majitelů, kteří i s čtyřnohým parťákem chtějí bydlet v perfektně vyladěném domově.

Design

V Temples zkrátka milujeme hezké věci a moderní design je naší vášní! Dbáme na to, aby produktům v naší nabídce nechyběl šmrnc, a také bez problémů doplnily každý interiér, kde je kladen důraz na stylovost a vkusnost všech jeho částí. A to ať už se celek nese v duchu aktuálních trendů či na vlně nadčasovosti.

Pečlivý výběr

Kvalita použitých materiálů a atraktivita nejen pro oko majitele – i to je naší prioritou! Produkty vybíráme s myšlenkou na jejich hlavní uživatele, tedy kočky a psy. Chceme, aby naše zboží dělalo radost svým vzhledem nejen majitelům, ale také dokonale vyhovovalo potřebám, anatomii a bezpečí zvířete.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.