Často kladené dotazy

OBJEDNÁVKA

 

Objednávka bez registrace?

 

Líbí se vám nějaký kousek na našem e-shopu ale nechcete se zatím registrovat? Ač členství v našem malém Temples společenství má mnoho výhod, například jako první se dozvíte o novinkách i zajímavých akcích a máte informace o všech svých objednávkách hezky pohromadě na jednom místě, registrace není podmínkou pro nákup u nás. Objednávku můžete provést bez obav a závazků navíc.

 

 

Stornování objednávky

 

Objednali jste si svůj Temples kousek a po odeslání jste zjistili, že jste zvolili špatnou velikost či barvu, nebo jste si nákup rozmysleli? Nevadí, napište nám na e-mail info@temples.cz a vaši objednávku stornujeme. Pozor! Ke stornování objednávky dojde také v případě, že jste neprovedli platbu do 5 dnů od uskutečnění objednávky. 

 

 

Úprava objednávky

 

Něco jste zapomněli, chtěli byste jinou barvu produktu nebo jste přišli na chybu ve vámi zadaných kontaktních údajích? Pro jakékoliv úpravy objednávky nás neváhejte kontaktovat! Napište nám na e-mail na info@temples.cz. Celou situaci společně vyřešíme k vaší spokojenosti.

 

 

Nabízené druhy plateb a doručení zboží

 

Bude to dobírka, platba kartou online, nebo bankovním převodem? Možností, jak zaplatit svou Temples objednávku máte u nás habaděj. A stejně tak je z čeho vybírat i v případě dopravy. Třeba výhodné doručení až domů za 89,-! Prohlédněte si podrobný seznam všech variant dopravy a plateb, které přijímáme.

  

 

 

PRODUKTY

 

Co je certifikát Oeko Tex, FSC?

 

U našich produktů se můžete setkat s několika certifikáty. Co konkrétně znamenají a čeho jsou zárukou?

 

Öeko-Tex Standard 100 je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Byl vyvinut v roce 1992.

 

Certifikát FSC je mezinárodně užívané označení pro dřevo získávané z ekologicky zodpovědných zdrojů.

 

 

Původ našich produktů a dodavatelů

 

Všechny naše produkty pečlivě vybíráme. Dáváme si velmi záležet nejen na jejich exkluzivní kvalitě, ale také na samotném příběhu našich dodavatelů. Jde o malé evropské výrobce, z nichž mnozí mají svou největší inspiraci přímo doma. Všichni navrhují produkty s láskou a myšlenkou hlavně na spokojenost mazlíčků.

 

 

 

REKLAMACE

 

Jak postupovat při reklamaci

 

Někdy se představy nesetkají s realitou. Pokud i vy jste se do svého kousku na první pohled nezamilovali, nevyhovuje velikost či barva má jiný odstín než jste si přáli, není jednodušší řešení nápravy než je reklamace. Připravili jsme pro vás přehledný reklamační formulář, se kterým to půjde jako po másle.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.