COSY AND DOZY

cosy-and-dozy-brand_1350x

Dalo by se říci, že příběh polské značky Cozy and Dozy začal v roce 2015 rozhodnutím manželského páru, Magdaleny a Wojteka Zajdelových, adoptovat dvě roztomilá koťata. K Rickymu a Molly později ještě přibyla fenka Bella. Noví majitelé, chtěli vynahradit svým novým zvířecím kamarádům nepříliš hezký start do života a také jim co nejvíce usnadnit zvykání si na nové prostředí. Začali proto s navrhováním vlastních výrobků, které by odpovídaly jejich vkusu a zároveň byly atraktivní i pro jejich čtyřnohé společníky.

Produkty Cozy and Dozy v sobě snoubí Magdalenin vytříbený vkus a cit pro design a také absolutní respekt k přirozenosti zvířat. Ukázkovým příkladem jsou nástěnná odpočívadla a schůdky, které byly mimochodem úplně prvním produktem značky. Tyto kousky dokonale uspokojí základní kočičí potřeby objevovat nová dobrodružství a mít neustálý přehled o tom, co se v jejím teritoriu odehrává. A v případě únavy a okolního klidu jí měkké polstrování odpočívadla dovolí i naprosto slastný odpočinek.

U všech produktů Cozy and Dozy se můžete spolehnout nejen na jednoduchý avšak vizuálně velmi atraktivní moderní design, ale také na prémiovou kvalitu materiálů, jako je ohýbaná překližka, přírodní provaz, karton nebo 100% merino vlna. Díky tomu získává značka Cozy and Dozy uznání ve světě moderního interiérového designu a má na svém kontě už i pár designových cen. Můžete se tedy spolehnout, že pokud vsadíte při výběru na některý z jejích produktů, bude si váš kočičí či psí miláček hovět v náručí moderního luxusu.

mceclip0-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.