Halkalife

new_halka

Halkalife je polskou značkou, jejíž produkty jednoduše pulzují životní energií, která upoutá vaši pozornost na první pohled. Nejen samotné designy ale i barevnost produktů dokazuje nadšení tvůrců a i to, že život se zvířecím kamarádem může být jedna velká radost.

Ve své tvorbě se designéři Halkalife zaměřili zejména na výrobu pelíšků a Teepee domečků vhodných nejen pro pejsky, ale i pro kočičky, což jednoznačně dokazuje i možnost výběru z několika velikostí u drtivé většiny produktů. Cílem Halkalife je poskytnout pohodlí našim milovaným zvířecím parťákům vždy a všude. Zatímco Teepee pelíšky zajistí chlupáčovi klidné a soukromé místo pro siestu a bezpečnou náruč za každé situace, velké polštářové pelíšky lze klidně vzít kamkoliv s sebou i v rámci cestování. Pomocí jednoduchých systémů stuh je lze snadno tvarovat podle aktuální potřeby. V rozloženém stavu je možné je využít jako prostorný polštářek, při jejich stažení pak vznikne útulný pelíšek, za který vám budou vaši zvířecí kamarádi vděční nejen doma, ale i například v jinak nepříliš oblíbených přepravkách. 

Pokud je pohodlí pelíšku považováno za naprostou samozřejmost, měla by jí být také snadná údržba potahové látky. A na to Halkalife rozhodně nezapomíná. Pro své produkty volí materiály, na kterých se zvířecí srst drží jen minimálně, jsou voděodolné a pro odstranění špíny a jiných nečistot vám bohatě postačí vlhký hadřík, popřípadě vysavač. Všechny materiály i výplně pelíšků jsou navíc opatřeny certifikátem Oeko Tex Standard 100.

V úvodu jsme trochu nakousli, že jednoznačně typickým znakem pro jejich produkty je hravá barevnost. Pro pelíšky, polštáře i Teepee se totiž tato značka rozhodně nebojí sáhnout po zářivých barvách i divokých vzorech, které mají rozhodně za cíl potěšit zejména oko majitele a okamžitě upoutat pozornost případných návštěv. S pelíšky Halkalife, které můžeme bezpečně označit za designový doplněk domova, tedy dáte jasně najevo, že vaši domácnost obývá čtyřnohý kamarád, jenž je plnohodnotným členem rodiny.

mceclip0-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.