House Of Cats PL

new_house of cats

Kdyby si kočky mohly navrhnout své škrabadlo snů, pravděpodobně by se jejich představě nejvíce přibližovaly designy škrabadel polské značky House of Cats. Ta při jejich navrhování vsadila na rady a doporučení těch nejpřísnějších kritiků ze všech – koček samotných. Podařilo se jim vytvořit škrabadla, která toho ve skutečnosti nabízejí mnohem víc, než se na první pohled může zdát. Jsou spojením funkce, odolnosti, elegance a hravého, nápaditého designu.

Značka vsadila na kočičí doporučení i v případě použitého materiálu. Rozhodli se použít karton. Ten, kromě toho, že je kočkami bezmezně milován, nabízí téměř neomezenou variabilitu tvarů, odolnost i pevnost. Škrabadla jsou sestavena z mnoha vrstev kartonové lepenky vzájemně spojené kvalitním, zdravotně nezávadným lepidlem, které neobsahuje formaldehyd. Tato technologie umožňuje realizovat i komplikovanější, složitější tvary, oblé linie a ještě více podporuje zmíněné přirozené vlastnosti materiálu. To je celé kouzlo stojící za výrobkem, který bez problémů odolá útoku i těch nejostřejších kočičích drápků a dokáže si získat srdce dobrodružné, neustále aktivní šelmy i líného a věčně ospalého povaleče.

Ekologie se nedrží House of Cats jen v rámci výběru materiálů. Ač je karton často podceňovaný i z hlediska estetiky, designéři této značky doplnili škrabadla o různorodé a hravé motivy, které perfektně doladí moderní domov zařízený v podstatě v jakémkoliv duchu. K potisku byly použity pouze eco-friendly certifikované a nezávadné barvy, které vaší kočičku nikterak neohrozí na zdraví.

Hledáte-li škrabadlo, které naprosto respektuje kočičí anatomii, její primární a přirozenou potřebu i to, že každá kočka je svou povahou naprosto unikátní, nenajdete lepší než jsou ta od House of Cats. Sladkým bonusem už je jen fakt, že škrabadlo bude působit ve vašem domově více jako designový doplněk než další kousek majetku vaší kočky.

mceclip0-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.