KETTU

Kettu_nazwa

Co mají společného pár zručných rukou, jehla a nit, snově barevné motivy zvířat a přírody a velká porce lidské a psí lásky? Že nevíte a necháte se podat? Jsou to elementy, které stojí za úspěchem a originálními produkty značky KETTU. Čtyřčlenný tým této polské značky tvoří pár Ola a Dominik a jejich dva chlupáči jménem Caisey a Yumi. A v čem je kouzlo jejich produktů? Všechny obojky a vodítka, které najdete v nabídce KETTU, Ola vlastnoručně šije a navrhuje společně s Dominikem. Jejich kvalitu, slušivost, pohodlí a hlavně výdrž pak podrobí neúprosnému a tvrdému testování přísní kontroloři v podobě Yumi a Caisey. Z běžné nabídky psích doplňků vybočují ty z dílny KETTU ale nejen precizností a vysokou kvalitou ruční práce, ale také originálními motivy všech svých vodítek a obojků. Značka KETTU se nebojí oproti ostatním výrobcům použít skutečně zářivé barvy a netradiční motivy, jako jsou fantasy, bohaté květinové vzory a také etno geometrie. Rozhodně tedy osloví ty milovníky psů, kteří touží po tom rozbít každodenní šeď městských ulic a vidí svět v celé škále barev a tónů.

Výsadou značky KETTU je, že staví na stejnou pozici atraktivitu designu a také kvalitu materiálů. Volí materiály, které jsou pevné, odolají všem rozmarům venkovních podmínek a snadno z nich smyjete bláto a špínu cest posledních dobrodružství v divočině i džungle města. U vodítek a obojků KETTU se tedy můžete naprosto spolehnout na skvostný a neotřelý design i výjimečné materiály zohledňující každodenní situace a podmínky života se psem, a to kdekoliv. To ale není všechno – KETTU pamatuje také na to, že každý pes je jiný nejen svou tělesnou stavbou, ale i energičností. Proto si můžete vybrat z několika řešení obojků a vodítek. Najdete zde stahovací obojky o různých šířkách pro menší i větší plemena psích rošťáků, jejichž temperament potřebujete udržet pod kontrolou, i obyčejné a klasické obojky pro klidné povahy, které nejraději objevují svět po vašem boku. Obdobná je i nabídka vodítek – KETTU nabízí klasická i ty s nastavitelnou délkou pomocí několika oček a karabiny.

Nechte se vtáhnout do víru hravých designů a pořiďte si fešácký set vodítka a obojku od KETTU – dny s vaším chlupáčem budou zas o něco barevnější a veselejší!

mceclip0-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.