LABBVENN

new_labbwen

Když něco děláte s láskou, jen málokdy z toho nevzejde něco výjimečného. A co vznikne, pokud jste milovníkem psů a koček až do morku kostí a navíc máte cit pro design? Labbvenn – inovativní polská značka založená roku 2016, u jejichž výrobků na první pohled poznáte, že jsou dělané srdcem. Mají cíl přinášet maximální spokojenost všem malým i velkým čtyřnohým miláčkům, stejně tak jejich majitelům.

Jejich výrobky se vyznačují minimalistickými a velmi vkusnými designy, které potěší i ty náročnější zákazníky orientující se v interiérovém designu. Své místo si najdou v každém moderním domově. Důkazem, že žádný z produktů není jenom “na parádu” je pečlivý výběr a použití kvalitních materiálů, které bez problému odolají všem vylomeninám vašich miláčků. Labbvenn si jako společnost zakládá na maximální preciznosti. Každý kousek prochází dlouhou cestou pečlivého plánování a ladění do finální podoby, respektive do nejmenších detailů jak po vizuální, tak i po stránce funkční.

Značka Labbvenn a její produkty tedy představují pomyslný designový vrchol ve světě vybavení pro spokojené soužití domácích mazlíčků a jejich páníčků. V jejich portfoliu najdete nejen pelíšky, misky a cestovní deky, ale také stylový nábytek jako stvořený pro domácí mazlíčky, kteří si užívají každý okamžik ve vaší přítomnosti. Nespokojte se s průměrem, chtějte prémiovou, oceňovanou kvalitu, za níž stojí tým zkušených designérů a jejich nadšení.

mceclip0-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.