Lilly Pet Shop

new_lilly

Filosofie a tvorba mladé polské značky s názvem Lilly Pet Shop by se dala popsat zhruba takto – Vyrobeno s láskou ke zvířatům a myšlenkou na jejich lidské společníky. Značka je ukázkovým příkladem toho, že v nás naši zvířecí kamarádi probouzejí to nejlepší a jsou nekonečnou studnicí inspirace pro zrod myšlenek a tvoření věcí s přidanou hodnotou a skutečnými kvalitami.

Na zrod prvních produktů bedlivě dohlížela majitelčina fenka Lilly, která byla i prvním a nekompromisním kontrolorem nejen kvality zpracování, funkčnosti ale i propracovanosti designů. Díky její pomoci značka nyní nabízí prémiové výrobky pro psy i kočky. Najdete zde sametově měkké pelíšky, praktické cestovní deky, slušivé obojky se stylovými motýlky a hlavně plejádu variant hraček, které si okamžitě získají každé, ale zejména psí srdce. U všech produktů je kladen maximální důraz na kvalitu použitých materiálů, precizní a promyšlený design do posledních detailů. Takovou libůstkou Lilly Pet Shop je ruční práce, a to konkrétně háčkování. Díky tomu má každý pelíšek či hračka punc originality a jedinečnosti.

Výsledné produkty Lilly Pet Shop v sobě snubují nejen funkci a snadnou údržbu, ale také výjimečnou estetiku. Finální vzhled tedy potěší i vás, náročné majitele čtyřnohých mazlíčků, kteří si potrpíte na vytříbený design odrážející ozvěny posledních interiérových trendů.

mceclip0-2

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.