OHCHARLIEstore

new_oh charlie2

Výjimečně slušivé a elegantní v duchu posledních módních trendů? Ano, to je polská značka Oh Charlie, jejíž cíl je jednoduchý a velmi přímočarý – přinášet na trh luxusní produkty pro psí parádnice a elegány i náročné kočičky.

U produktů si dávají záležet na použití vybraných látek vysoké kvality a ostatních materiálů. Najdete zde hojně zastoupené sametové látky, italské tkaniny s certifikátem Oeko-Tex ale i pravou a velice příjemnou ovčí vlnu, z které si můžete zakoupit třeba ručně pletené oblečky vhodné pro psy i kočky. U všech produktů je kladen důraz na precizní zpracování i do těch nejmenších detailů a je jedno, jestli se jedná o plyšovou hračku, pelíšek nebo vodítko.

Ovšem největší specialitou zmíněné značky jsou stylové série nezbytného vybavení každého domácího mazlíčka. Jejich součástí jsou nejen měkké pelíšky a roztomilé domečky, ale najdete v nich také úložné boxy na hračky, postroje, obojky a vodítka, stejně tak cestovní deky a tašky nebo třeba autosedačky pro maximálně bezpečnou a komfortní jízdu autem. Protože většina produktů Oh Charlie je nabízena v několika rozměrech, jednoduše si sestavíte první výbavičku vhodnou pro ty nejmenší i pro dospěláky a dospívající. Majitelé Oh Charlie dodávají: Použité designy i barevné kombinace jsou navrhovány s ohledem na pohodlí našich čtyřnohých kamarádů a také vkus všech jejich majitelů, kteří milují dokonale sladěný interiér.

mceclip0-2

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.