REXPRODUCT

logo_rexproduct

 

Od pelíšku pro psa můžete dnes chtít ledasco. A vtipný, hravý nebo roztomilý design už dávno není na žebříčku priorit mnoha majitelů to hlavní. I přesto se někdy může zdát, že najít odolný, komfortní a vkusný pelíšek pro většího psa je úkol téměř nemožný. Polská značka Rexproduct ale tuto situaci zcela mění a toto tvrzení vyvrací. Jejich produkty jsou splněným snem majitelů všech aktivních psů zvyklých trávit své dny v plném pracovním nasazení, milujících pohyb a kteří nebojácně vyhledávají všemožná dobrodružství místo líného celodenního polehávání v měkkých polštářích. Pelíšky Rexproduct nabízejí komfortní a zdravý odpočinek pro zmožené psí tělo. Jsou vyrobené ze speciálních materiálů, které odolají ostrým drápům, nečistotám a oděru – díky tomu jsou některé pelíšky vhodné nejen na doma, ale můžete je bez obav vzít s sebou i ven na terasu nebo na trampskou výpravu.

Rexproduct berou u materiálů ohled nejen na náročné podmínky, kterým budou muset odolat, ale i na životní prostředí. Značka pracuje s látkami, tkaninami a výplněmi vyrobenými z použitých PET lahví a dávají tak použitým plastům, jejichž nadbytek je velkým problémem současné společnosti, druhou šanci na “život” a možnost opětovného užitku.

Kromě myšlenky recyklace reaguje značka na životní styl moderních majitelů a jejich neposedných psů i designem produktů. Pelíšky Rexprodukt ctí jednoduchost a funkčnost, minimalističnost tvaru i nadčasovost barevných provedení. Potrpíte-li si na vytříbený styl, který s přehledem doplní každý interiér v jakémkoliv stylu zařízení, více než na extravaganci, produkty značky Rexproduct vám opravdu padnou do oka. Ale o co víc, váš chlupatý psí kamarád získá pelíšek, který přečká všechny jeho zuřivé útoky, poskytne měkkou náruč na konci náročného dne a je vhodný pro všechna období jeho života – pro věk štěněcí i stáří. Jednou z mnoha dalších výhod produktů značky je, že respektují jedinečnost každé psí povahy. Klasické pelíšky s komfortními opěráky, jednoduché matrace pro volnost pohybu i polohy při lenošení i stylové domácí boudičky pro pejsky, kteří občas zatouží po chvilce klidu – Rexproduct je má všechny, a to ve škále velikostí pro vaše malé i velké psí kamarády.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.