VIRI Design

stažený soubor

Pohodlí a styl i při mlsání oblíbených dobrot? Přesně tohle můžete svým mazlíčkům dopřát s produkty značky VIRI Design. V portfoliu produktů této polské značky naleznete misky všech velikostí a tvarů, které potěší malé i velké mlsálky z řad psů i koček. Mladí tvůrci stojící za všemi designy značky velmi dobře ví, co dělá misku pro psa i kočku tou skutečně dobrou miskou. První pojistkou úspěchu je volba materiálů, které potěší oko majitele mazlíčka a zároveň budou plně vyhovovat prostředí i funkci. VIRI Design proto vsadilo při výběru materiálů na vlastnosti, jako je vysoká odolnost, snadná údržba a příjemná estetika – jejich produkty jsou tedy tvořené efektivním spojením vysoce kvalitního kovu a masivního dřeva nebo vrstvené překližky. 

Druhým prvkem, díky kterému slaví produkty značky úspěch je respektování potřeb skutečně všech psích i kočičích strávníků. Malá a velká plemena psů mají odlišné nároky na spokojenost a komfort při krmení. A tím rozhodně není myšlená pouze velikost porce! Velmi záleží také na výšce umístění samotných misek – a právě na tohle značka VIRI Design nezapomněla. Díky tomu najdete v jejich nabídce tu správnou misku pro svou čivavu, pudlíka, bígla i dogu, a to jak s ohledem na samotnou velikost misky, tak i optimální výšku podnosu. Pohodlí všech chlupáčů je tedy s miskami VIRI Design zajištěno.

Ale co slibovaný styl? Ten u nich najdete na 100 %. Zmíněná působivá kombinace základních materiálů – kovu a dřeva, podtrhla promyšlenou jednoduchost designů všech produktů. Výsledkem je velice příjemný, nadčasový a minimalistický vzhled, který stejně dobře doladí koncept moderního interiéru milovníků industriálního stylu a funkčnosti, jako i klasicky zařízeného domova s prvky útulné rustikální romantiky.

mceclip0-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.